fbpx

Vai Tu pazīsti to patīkamo kņudoņu, kas pārņem, iznākot no pirts, iegremdējoties aukstā ūdenī un ienākot atpakaļ sasildīties uz siltas lāvas? Jūties gluži kā no jauna piedzimis – jaunā spēkā, kvalitātē un labsajūtā. Tieši to piedāvā REBORN pirtis – atjaunojošu un kvalitatīvu pirts pieredzi Tev ērtā vietā. Līdz ar Tevi atdzimst arī tālas jūras izceļojis konteiners, kuram tiek dota otrā dzīve REBORN pirts konstrukcijā.

Tā sākās REBORN stāsts. Nu jau mūsu piedāvājums ietver arī dzīvojamo namiņu, kompaktu biroju un saimniecības ēku. Lai vai ko Tu izvēlētos, REBORN radītās būves būs gatavas doties Tev līdzi it visur – gan uz cilvēka neskartu dabas nostūri, gan pat uz citu valsti.

Noklausies REBORN īpašnieka Kristapa stāstu par to, kā radās ideja par REBORN un pirtnieka radītām pirtīm, noskatoties video zemāk!

SIA “REBORN” ir noslēdzis līgumu Nr. SKV- L-2022/383 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.Piesakies uz bezmaksas konsultāciju