Mūsu stāsts ir par atdzimšanu. Par ēku, kurai tiek dota otrā dzīve – pārtopot jeb pārdzimstot no jūras konteinera par modernu, ērtu pirtiņu, dzīvojamo moduli, kompaktu biroju, vai vietu, kur novietot saimniecībā nepieciešamās lietas.

PAMATĪGUMS

Ir lietas, uz kuru stabilitāti un pamatīgumu var paļauties, un katra REBORN būve ir viena no tām. REBORN būves konstrukciju veido tālas jūras izceļojis un īpaši sagatavots jūras konteiners, kura veselumu nespēj ietekmēt neviens ceļojums.

ELASTĪGUMS

Mēs katrs vēlamies, lai mūsu lietas kalpo mums, nevis mēs – lietām. REBORN būves ir gatavas pielāgoties individuālām vēlmēm, gaumei un dzīvesveidam un doties līdzi Tev pat tad, ja izlemsi mainīt dzīvesvietu uz citu valsti.

SAUDZĪGA ATTIEKSME PRET DABU

Aizvien vairāk cilvēku apzinās, cik svarīgi ir patērēt dabas resursus atbildīgi, un, dodot otro dzīvību REBORN būves konstrukcijā izmantotajam konteineram, no lēnas sarūsēšanas tiek pasargātas 2 tonnas metāla.

ATJAUNOŠANĀS

Mijiedarbojoties ar pasauli, gluži dabiski mēs no tās ietekmējamies, un dažkārt tas rada spriedzi, nogurumu un enerģijas kritumu. REBORN stāsts sākās ar pirtīm, un tās sniedz iespēju atjaunot sava ķermeņa, prāta un gara tīrību, ļaujoties latviešu pirts tradīcijām ģimenes vai draugu lokā vai pirtnieka pavadībā.

LABSAJŪTA

Ikviena cilvēka darbība ir vērsta uz savas labsajūtas paaugstināšanu - dažas efektīvākas, citas mazāk efektīvas. Katra REBORN pirts ir dzimusi ar mērķi vairot labsajūtu efektīvi - paaudžu paaudzēs pārbaudītā veidā.

Piesakies uz bezmaksas konsultāciju